OGARNIJ
LIGHTROOMA

Od porządków w Lightroomie i na dysku, przez obróbkę zdjęć w Twoim własnym stylu, aż po wydruki, którymi wypełnisz swój dom. Swoich przyszłych klientów też!

Jeśli dobrze Cię znam, to:

Nie rozstajesz się ze swoim aparatem. Zatrzymujesz jego okiem różne momenty, ale to te najzwyklejsze gesty i chwile rozczulają Cię najbardziej. Dziura w skarpecie malucha. Dzieci ganiające za psem. Promień słońca wpadający na pokryty okruszkami stół. Takich zdjęć na dysku masz tysiące!!!

Uwielbiasz robić zdjęcia. I to tak bardzo, że oczyma wyobraźni widzisz, jak robisz je też innym osobom. Sesje rodzinne? A może kobiece? Jeszcze nie wiesz dokładnie jakie. Jedno jest pewne: te sesje, to Twoje fotograficzne marzenie, które kiedyś spełnisz!

PÓKI CO JEDNAK:

Twoje dyski pękają od nadmiaru zdjęć

i aż słabo Ci się robi na samą tylko myśl, że któryś z nich mógłby się zepsuć. Przecież na tych dyskach jest kawał Twojej rodzinnej historii! Cały czas obiecujesz sobie, że jutro się za te zdjęcia weźmiesz. Albo pojutrze. A w weekend to już na sto procent! I tak mija miesiąc za miesiącem…

nie masz pomysłu, jak się za te zdjęcia zabrać,

bo chociaż od jakiegoś czasu masz już Lightrooma, to jednak cały czas działasz w nim po omacku. Niby wiesz, do czego służą suwaki, ale pojęcia nie masz jak wyciągnąć z nich sensowną obróbkę. Bo ta „metodą prób i błędów” jest jednak mało fajna. Żeby nie powiedzieć &%#&%^%!!!

marzysz o pięknie obrobionych zdjęciach,

ale póki co jedno zdjęcie dłubiesz w Lightroomie całymi godzinami. Przez co obróbka tylko tych z weekendowego wypadu zajmuje Ci przynajmniej miesiąc, a na koniec… i tak każde z nich wygląda zupełnie inaczej! I jak tu się brać za robienie zdjęć innym?

o wydrukowaniu zdjęć już nie wspomnę,

a przecież chcesz, żeby Twój dom był nimi wypełniony! Chcesz wieczorami przeglądać z dziećmi albumy ze zdjęciami z ostatnich wakacji. Chcesz te najbardziej ulubione wieszać na ścianach! Prawda jest jednak taka, że już nawet nie pamiętasz, jakie dokładnie zdjęcia masz na tych dyskach (które swoją drogą już pękają od ich nadmiaru). I tak kółko się zamyka…

WIEM JAK CI POMÓC!

Nazywam się Kasia Tajcher (choć wszyscy mówią do mnie Ruda)
jestem fotografką, edukatorką i specką od Lightrooma Classic.

Od 10 lat uczę kobiety obróbki i dmucham w ich lightroomowe skrzydła. By na dobre pożegnały totalny chaos na dyskach i zamieniły go na zdjęcia, którymi wypełnią swój dom.

W Twoje też będę!

Bo wiem, że marzą Ci się ściany i albumy pełne zdjęć, ale zapał kończy się po zainstalowaniu Lightrooma. Że zdjęcia wylewają się z dysków, a każda próba ich uporządkowania i obrobienia kończy się totalnym fiaskiem.

Że masz dość kręcenia się z obróbką w kółko! Chcesz wypracować swój własny na nią przepis, by jeszcze lepiej oddawała Twój styl i klimat.

Nazywam się Kasia Tajcher (choć wszyscy mówią do mnie Ruda) i jestem fotografką, edukatorką i specką od Lightrooma Classic.

Od 10 lat uczę kobiety obróbki i dmucham w ich lightroomowe skrzydła. By na dobre pożegnały totalny chaos na dyskach i zamieniły go na zdjęcia, którymi wypełnią swój dom.

W Twoje też będę!

Bo wiem, że marzą Ci się ściany i albumy pełne zdjęć, ale zapał kończy się po zainstalowaniu Lightrooma. Że zdjęcia wylewają się z dysków, a każda próba ich uporządkowania i obrobienia kończy się totalnym fiaskiem.

Że masz dość kręcenia się z obróbką w kółko! Chcesz wypracować swój własny na nią przepis, by jeszcze lepiej oddawała Twój styl i klimat.

Wiesz, w czym tkwi największy problem? W tym, że za każdym razem, gdy tylko siadasz do komputera z mocnym postanowieniem, że dzisiaj ogarniesz zdjęcia, choćby tylko te z ostatnich wakacji (lub z mini sesji, którą zrobiłaś zaprzyjaźnionej rodzinie) – tak naprawdę nie wiesz co zrobić.

No bo jak zacząć?
Co zrobić po kolei?
Dodać je wszystkie do Lightrooma?
Jak je obrobić?
A potem co?

No i ten ciągły brak czasu i chęci! Żeby przekopać się przez wszystkie zdjęcia. Wybrać te najlepsze. Zadecydować: obróbka kolorowa czy czarno-biała?

Kończy się to tak, że trochę przejrzysz zdjęcia na dysku, trochę poprzesuwasz suwakami w Lightroomie. A potem wyłączasz program i po raz kolejny (!!!) obiecujesz sobie, że kiedyś na pewno się za ten temat weźmiesz.

Ruda, to powiedz mi,
co mam z tymi zdjęciami zrobić?

Najlepiej krok po kroku!

a proszę Cię bardzo!

6 KROKÓW DO ZDJĘĆ,
KTÓRYMI WYPEŁNISZ SWÓJ DOM!

Zaczniemy od generalnych porządków. W zdjęciach na dysku i w Lightroomie. Wszystko po to, abyś miała pewność, że cokolwiek z nimi zrobisz (teraz i w przyszłości) – będzie bezpieczne i na swoim miejscu.

Potem pokażę Ci jak dobrze obrabiać zdjęcia. Najpierw wyciągniesz z nich ich naturalne piękno. A chwilę później podkręcisz charrrakterną czarno-białą i kolorową obróbką. Taką dokładnie w Twoim stylu!

Podpowiem też jak cały ten styl przenieść do aplikacji mobilnej w wersji premium. I podrzucę masę sprytnych trików, dzięki którym Twoim ulubionym Lightroomem już zawsze będzie ten, który aktualnie masz pod ręką!

A na koniec wypełnisz zdjęciami dom. Żebyś miała motyle w brzuchu za każdym razem, gdy Twoje dzieci będą wyrywać sobie z rąk rodzinne albumy, a Dziadkowie prosić o kolejne zdjęcia do ramek. I czuła mega dumę, gdy klienci będą wracać po więcej!

W KOMPLECIE Z MOIM WSPARCIEM!

Bo zbyt dużo razy widziałam jak podczas kursów, wyzwań i szkoleń, zapalałaś się do działania – i jak rezygnowałaś, gdy tylko kończyło się wsparcie osoby, która je prowadziła. Jak pod wpływem noworocznego zrywu zabierałaś się za uporządkowanie zdjęć – i jak odpuszczałaś ten temat, gdy jakiś czas później motywacja siadała. Jak szukałaś w internecie rozwiązań swoich obróbkowych dylematów – i jak wracałaś do punktu wyjścia. Bez odpowiedzi na swój konkretny problem. Bez obróbkowych umiejętności. Za to z jeszcze większym bałaganem: w głowie, w Lightroomie i na dysku.

Dlatego oprócz sprytnej ścieżki, która sprawi, że Twój każdy krok w Lightroomie będzie miał sens – dostaniesz moje wsparcie i pomoc. Odpowiem na Twoje pytania i rozwieję wszystkie wątpliwości. Podrzucę wskazówki, które sprawią, że Twoja obróbka będzie jeszcze lepsza. I będę obok, by razem z Tobą świętować wszystkie Twoje lightroomowe sukcesy!

To wszystko dostaniesz w tym kursie!

Gdy wybierzesz DOWOLNY KROK

– spotkamy się na konsultacji mailowej dotyczącej jednego zagadnienia poruszonego w tym KROKU.

Jeśli czegoś nie zrozumiesz lub nie będziesz wiedziała, czy dobrze wykorzystujesz – wystarczy, że w ciągu 7 dni od daty zakupu kursu, dasz mi znać, z czym dokładnie masz problem, a ja w ciągu kilku kolejnych dni wrócę do Ciebie z odpowiedzią.

Gdy wybierzesz PAKIET WSZYSTKICH KROKÓW

– dostaniesz zaproszenie do kursowej grupy na Facebooku.

W tej grupie będę dla Ciebie od poniedziałku do piątku. I w tym czasie już zawsze będziesz mogła liczyć na moją pomoc i całą masę fotograficznych i obróbkowych wskazówek.

Bez żadnych limitów!

 

SPRAWDŹ, CO ZNAJDZIESZ

w każdym kursowym kroku

SKĄD POMYSŁ NA KROKI?

Stąd, że przez ostatnich 10 lat, gdy pracowałam z kursantkami, bardzo dobrze poznałam ich obróbkowe problemy i lightroomowe tematy, w których utykały.

Dowiedziałam się, co jest dla nich najważniejsze w obróbce i co sprawia im w niej trudność. Że uczą się w „odcinkach”, bo tylko tyle mają czasu. I że bez osoby prowadzącej, która w razie kolejnej aktualizacji Lightrooma lub (tfutfutfu!) obróbkowego problemu podpowie co i jak – ani rusz!

I z tego właśnie wszystkiego powstała zgrabna ścieżka tematycznych kroków, które nie przytłaczają wiedzą, a wręcz przeciwnie: zachęcają do tego, aby zdobywać kolejne lightroomowe bazy. I to z ogromną przyjemnością!

Skąd to wiem?
Bo tę ścieżkę testowały te kursantki właśnie!

Ich rekomendacje to dla mnie pewność, że każdy z tych kroków da Ci całą masę praktycznych umiejętności!

A w komplecie sprawią, że nie tylko z łatwością zapanujesz nad swoimi zdjęciami na dysku i w Lightroomie. Nie tylko nauczysz się je obrabiać dokładnie w taki sposób, jaki tylko chcesz. Ale też sprawisz, że zdjęcia z ostatniego weekendu – będą na bieżąco obrobione. Te, o których już dawno zapomniałaś – trafią do ramek i albumów. A te, z których jesteś najbardziej dumna – będą wisieć na ścianach!

TAK MÓWIĄ

moje kursantki:

Twój kurs i twoje wsparcie to moja najlepsza inwestycja ostatnich lat :). Masz talent dydaktyczny, prowadzisz ze stoickim spokojem za rękę, dzięki czemu, mimo pojawiających się trudności, chcę się dalej bawić w fotografię. I, o dziwo, dostaję coraz poważniejsze zapytania o sesje!

Marta Hansen

Ruda, Ty uczysz Lightrooma sercem! To się czuje, to przyciąga! Jest milion kursów na całym świecie i nawet jeśli mają milion klientów, to czujesz się w nich jak milionowy klient. U Ciebie każdy czuje się wyjątkowo!

Magda Gula

Fajnie wszystko tłumaczysz i bardzo ciekawym pomysłem organizacji kursu jest Twój sposób łączenia nagrań video i screenów, z zaznaczonymi zagadnieniami. Łatwiej potem wrócić do konkretnych rzeczy, bez konieczności odsłuchiwania całego nagrania.

Karolina Wicher

kroków

lekcji

tutoriali

PO KURSIE:

będziesz umiała wyciągnąć w obróbce klimat każdej chwili,

bo nauczysz się tak pracować z kolorem (czarny i biały to też kolor!), że za każdym razem otrzymasz dokładnie taki efekt, o jaki Ci chodzi.

Twoje zdjęcia trafią wreszcie tam, gdzie ich miejsce

– nie tylko na ścianę w Twoim salonie, ale i do ludzi! Wiesz, że oglądanie co wieczór albumów z sesji, które zrobisz dla swoich klientów, może stać się dla nich ulubionym rodzinnym rytuałem? True story!

poznasz całą masę fantastycznych kobiet,

które, tak jak Ty, chcą ogarnąć obróbkę w Lightroomie od początku do końca! W naszej kursowej grupie spotkasz też fotografki, które z moimi kursami stawiały swoje pierwsze obróbkowe kroki, a dzisiaj spełniają się w robieniu zdjęć innym. Na pewno zainspirują Cię do działania!

DLA KOGO JEST

TEN KURS?

Dla każdego, kto ma Lightrooma Classic i nie zawaha się go użyć!

OGARNIJ LIGHTROOMA:

Krok po kroku

Kurs to 6 tematycznych kroków, dzięki którym bez problemu ogarniesz Lightrooma Classic. Możesz przejść przez nie wszystkie po kolei lub wybrać temat, którego chcesz się nauczyć. Ty tu rządzisz!

Konkretnie i do celu

Zero chaosu i lania wody. Tylko kompletne i na bieżąco aktualizowane informacje. Podane w lekkiej formie, przez co nowe umiejętności łatwo wpadną Ci do głowy. I zostaną w niej na dłużej!

 

Tam, gdzie chcesz i kiedy chcesz

Platforma kursowa jest dostosowana do urządzeń mobilnych, a więc możesz uczyć się, gdziekolwiek jesteś. I kiedy tylko chcesz, bo dostęp do wszystkich kursowych lekcji masz już na zawsze!

CZY ŚWIETNA OBRÓBKA MOŻE SPRAWIĆ,

że rozwiniesz fotograficzne skrzydła
i zaczniesz realizować swoje sesje?

No jasne, że tak!

Skąd  to wiem?

Od kursantek, które z moimi kursami
stawiały swoje pierwsze obróbkowe kroki,
a dzisiaj spełniają się w robieniu zdjęć innym!

POZNAJ MOJE KURSANTKI:

Jestem Kasia, na co dzień biurowa larwa :). Każdą wolną chwilę spędzam z aparatem w ręku łapiąc wszystko co jest godne zapamiętania. Lubię obserwować moje dzieci, a później zatrzymywać w kadrach ich codzienność i dzieciństwo. Takie fotografie mają dla mnie ogromną wartość i są wspaniałą pamiątką!

Najważniejsze jest dla mnie uchwycić w kadrze uczucia, emocje, chwile, a potem odpowiednią obróbką nadać mu klimat i naprowadzić na to, co jest w nim najważniejsze. Choć początkowo Lightroom był dla mnie czarną magią! Najpierw z pomocą przyszła mi książka Scottta Kelbyego, ale to nie to samo co nauka Lightrooma pod Twoim czujnym okiem.

Pierwsze spotkanie miałyśmy ponad 7 lat temu w AFD. Chwilę później zapisałam się na Twoje wyzwanie B&W, po którym dołączyłam na kurs obróbki B&W. Teraz pracujemy dalej na kolejnym kursie „Ogarnij Lightrooma”, który łączy w sobie nie tylko obróbkę, ale również porządkuje niezbędną wiedzę o świetle czy podstawach fotografii.

Cały kurs to dla mnie kopalnia wiedzy. Dużo przykładów, ogrom wiedzy i wskazówki, które są bardzo pomocne, ułatwiają i przyspieszają pracę. I to, że mogę się uczyć w swoim tempie, kiedy mam na to czas! Bardzo istotnym jest fakt, że na FB jest stworzona grupa dla wszystkich kursantek, gdzie zawsze można uzyskać porady/opinie.

Lightroom to dziś dla mnie kombajn do wywoływania i obróbki zdjęć, którą od początku do końca wykonuję w Lightroomie. Jest w nim wszystko co potrzebuję!

Dla osób zaczynających swoją przygodę z Lightroomem śmiało mogę polecić kurs u Ciebie i sumienne przejście krok po kroku przez wszystkie zakamarki warsztatów. Uczyć się z Tobą to czysta przyjemność, bo przecież #lightroomjestfajny! :).

Jestem Sylwia. Aktualnie jestem na urlopie macierzyńskim i próbuję rozkręcić swoją pasję fotograficzną, która zaczęła się dość niedawno. Fotografuję ludzi, ich ważne momenty i wydarzenia w życiu.

Jak trafiłam na kurs? Przekopałam cały internet w poszukiwaniu kursów na LR, czytałam opinie każdego kursu, szukałam więcej informacji na ich temat i ten wydawał mi się być najbliższy moim oczekiwaniom. Zapisałam się na newsletter i to ostatecznie przekonało mnie do tego kursu. No cóż, miałam nosa, kurs był zdecydowanie tym czego szukałam.

Z czym miałam największy problem? Tak szczerze to ze wszystkim! Nigdy wcześniej nie używałam Lightrooma (chyba, że w wersji na telefon, gdzie i tak nie wiedziałam o co chodzi). Wszystko to co było w kursie było nowością.

Ten kurs jest świetny z wielu powodów. Można go przerwać w każdej chwili i wrócić do niego kiedy się chce, to duże ułatwienie. Kolejnym wielkim plusem jest nasza zamknięta grupa, na której możemy zadać pytanie, wstawić zdjęcie do oceny albo po prostu prosić o lightroomową pomoc. Kasia zawsze pomoże, co jest dużym ułatwieniem na początku.

Lightroom to dla mnie dziś nie tylko narzędzie pracy, ale także świetna zabawa. Uwielbiam przerabiać zdjęcia na różne sposoby, tworzyć swoje presety. To jest bardzo wciągające :).

Dla tych, którzy zaczynają przygodę z Lightroomem mogę śmiało powiedzieć, że w tym kursie znajdziecie WSZYSTKO co będzie Wam potrzebne, aby ruszyć do przodu. Jestem tego doskonałym przykładem. Jeszcze 7 miesięcy temu nie miałam nawet Lightrooma na komputerze, a suwaki to była czarna magia! Teraz mogę śmiało powiedzieć, że każdy krok jest przemyślany, wiem co chcę osiągnąć i jakimi narzędziami w Lightroomie to zrobić. Jeszcze dużo pracy przede mną, aby dojść do profesjonalnego poziomu, ale praktyka czyni mistrza jak to mówią :).

Nazywam się Kamila Borowska, na co dzień projektuję i produkuję limitowane kolekcje strojów sportowych w uptou.pl W sesjach lookbookowych mogę połączyć moją pasję do sportu, mody i fotografii. Poza pracą przyjemność sprawia mi fotografia rodzinna oraz studyjna, w szczególności sesje kobiece.

Na Twój kurs trafiłam z darmowego wyzwania B&W - w czasie, kiedy rodziła się we mnie pasja fotograficzna. To był też przełomowy czas w moim życiu, a pracę z kadrami traktowałam jako terapię, jak i okno na fotograficzny świat. Kiedy dowiedziałam się  o Twoim kursie to pomyślałam sobie, że to jest coś bardzo dla mnie, taka wiedza skondensowana w jednym miejscu, która poukłada mi wszystko w głowie. I się nie zawiodłam.

Choć na początku miałam problem właściwie ze wszystkim - kurs idealnie poprowadził mnie krok po kroku przez zakamarki Lightrooma. Najpierw oczarował mnie pędzel AB, a zaraz potem cały panel Tone Curve. Na kursie z koloru po uszy wpadłam w panel HSL, a teraz to już są niuanse jak Range Mask.

“Ogarnij Lightrooma” to mój kolejny kurs u Ciebie! Z jednej strony uporządkowałam sobie na nim wcześniej zdobytą wiedzę, a z drugiej odkryłam całkiem nowe opcje tego programu. Ten kurs to dla mnie ideał, bo łączy w sobie nie tylko obróbkę w Lightroomie, ale też porządkuje kwestie elementarne takie jak podstawy fotografii czy przygotowanie plików do druku.

Kompleksowość i kolejność zagadnień robi różnicę! I grupa FB, na której można się o wszystko podpytać! Fajnie jest też podejrzeć jak Ty to robisz na co dzień. Twoje wszystkie kursy są tak wyczerpujące (i cały czas podnosisz poprzeczkę), że nigdy nie szukałam informacji o Lightroomie w innych miejscach - nie musiałam!

Jestem Kasia, na co dzień biurowa larwa :). Każdą wolną chwilę spędzam z aparatem w ręku łapiąc wszystko co jest godne zapamiętania. Lubię obserwować moje dzieci, a później zatrzymywać w kadrach ich codzienność i dzieciństwo. Takie fotografie mają dla mnie ogromną wartość i są wspaniałą pamiątką!

Najważniejsze jest dla mnie uchwycić w kadrze uczucia, emocje, chwile, a potem odpowiednią obróbką nadać mu klimat i naprowadzić na to, co jest w nim najważniejsze. Choć początkowo Lightroom był dla mnie czarną magią! Najpierw z pomocą przyszła mi książka Scottta Kelbyego, ale to nie to samo co nauka Lightrooma pod Twoim czujnym okiem.

Pierwsze spotkanie miałyśmy ponad 7 lat temu w AFD. Chwilę później zapisałam się na Twoje wyzwanie B&W, po którym dołączyłam na kurs obróbki B&W. Teraz pracujemy dalej na kolejnym kursie „Ogarnij Lightrooma”, który łączy w sobie nie tylko obróbkę, ale również porządkuje niezbędną wiedzę o świetle czy podstawach fotografii.

Cały kurs to dla mnie kopalnia wiedzy. Dużo przykładów, ogrom wiedzy i wskazówki, które są bardzo pomocne, ułatwiają i przyspieszają pracę. I to, że mogę się uczyć w swoim tempie, kiedy mam na to czas! Bardzo istotnym jest fakt, że na FB jest stworzona grupa dla wszystkich kursantek, gdzie zawsze można uzyskać porady/opinie.

Lightroom to dziś dla mnie kombajn do wywoływania i obróbki zdjęć, którą od początku do końca wykonuję w Lightroomie. Jest w nim wszystko co potrzebuję!

Dla osób zaczynających swoją przygodę z Lightroomem śmiało mogę polecić kurs u Ciebie i sumienne przejście krok po kroku przez wszystkie zakamarki warsztatów. Uczyć się z Tobą to czysta przyjemność, bo przecież #lightroomjestfajny! :).

Jestem Sylwia. Aktualnie jestem na urlopie macierzyńskim i próbuję rozkręcić swoją pasję fotograficzną, która zaczęła się dość niedawno. Fotografuję ludzi, ich ważne momenty i wydarzenia w życiu.

Jak trafiłam na kurs? Przekopałam cały internet w poszukiwaniu kursów na LR, czytałam opinie każdego kursu, szukałam więcej informacji na ich temat i ten wydawał mi się być najbliższy moim oczekiwaniom. Zapisałam się na newsletter i to ostatecznie przekonało mnie do tego kursu. No cóż, miałam nosa, kurs był zdecydowanie tym czego szukałam.

Z czym miałam największy problem? Tak szczerze to ze wszystkim! Nigdy wcześniej nie używałam Lightrooma (chyba, że w wersji na telefon, gdzie i tak nie wiedziałam o co chodzi). Wszystko to co było w kursie było nowością.

Ten kurs jest świetny z wielu powodów. Można go przerwać w każdej chwili i wrócić do niego kiedy się chce, to duże ułatwienie. Kolejnym wielkim plusem jest nasza zamknięta grupa, na której możemy zadać pytanie, wstawić zdjęcie do oceny albo po prostu prosić o lightroomową pomoc. Kasia zawsze pomoże, co jest dużym ułatwieniem na początku.

Lightroom to dla mnie dziś nie tylko narzędzie pracy, ale także świetna zabawa. Uwielbiam przerabiać zdjęcia na różne sposoby, tworzyć swoje presety. To jest bardzo wciągające :).

Dla tych, którzy zaczynają przygodę z Lightroomem mogę śmiało powiedzieć, że w tym kursie znajdziecie WSZYSTKO co będzie Wam potrzebne, aby ruszyć do przodu. Jestem tego doskonałym przykładem. Jeszcze 7 miesięcy temu nie miałam nawet Lightrooma na komputerze, a suwaki to była czarna magia! Teraz mogę śmiało powiedzieć, że każdy krok jest przemyślany, wiem co chcę osiągnąć i jakimi narzędziami w Lightroomie to zrobić. Jeszcze dużo pracy przede mną, aby dojść do profesjonalnego poziomu, ale praktyka czyni mistrza jak to mówią :).

Nazywam się Kamila Borowska, na co dzień projektuję i produkuję limitowane kolekcje strojów sportowych w uptou.pl W sesjach lookbookowych mogę połączyć moją pasję do sportu, mody i fotografii. Poza pracą przyjemność sprawia mi fotografia rodzinna oraz studyjna, w szczególności sesje kobiece.

Na Twój kurs trafiłam z darmowego wyzwania B&W - w czasie, kiedy rodziła się we mnie pasja fotograficzna. To był też przełomowy czas w moim życiu, a pracę z kadrami traktowałam jako terapię, jak i okno na fotograficzny świat. Kiedy dowiedziałam się  o Twoim kursie to pomyślałam sobie, że to jest coś bardzo dla mnie, taka wiedza skondensowana w jednym miejscu, która poukłada mi wszystko w głowie. I się nie zawiodłam.

Choć na początku miałam problem właściwie ze wszystkim - kurs idealnie poprowadził mnie krok po kroku przez zakamarki Lightrooma. Najpierw oczarował mnie pędzel AB, a zaraz potem cały panel Tone Curve. Na kursie z koloru po uszy wpadłam w panel HSL, a teraz to już są niuanse jak Range Mask.

“Ogarnij Lightrooma” to mój kolejny kurs u Ciebie! Z jednej strony uporządkowałam sobie na nim wcześniej zdobytą wiedzę, a z drugiej odkryłam całkiem nowe opcje tego programu. Ten kurs to dla mnie ideał, bo łączy w sobie nie tylko obróbkę w Lightroomie, ale też porządkuje kwestie elementarne takie jak podstawy fotografii czy przygotowanie plików do druku.

Kompleksowość i kolejność zagadnień robi różnicę! I grupa FB, na której można się o wszystko podpytać! Fajnie jest też podejrzeć jak Ty to robisz na co dzień. Twoje wszystkie kursy są tak wyczerpujące (i cały czas podnosisz poprzeczkę), że nigdy nie szukałam informacji o Lightroomie w innych miejscach - nie musiałam!

SPRAWDŹ, CO ZNAJDZIESZ
W KAŻDYM KURSOWYM KROKU:

Uporządkuj Lightrooma i zorganizuj w nim całą swoją pracę: od importu do eksportu

Koniec z bałaganem: w zdjęciach i w Lightroomie! Poznaj sprytne triki, dzięki którym wreszcie nad nimi zapanujesz.

KLIKAJ PO WIĘCEJ INFO

Zostań mistrzynią pędzla i prostej, jasnej, naturalnej obróbki

Wyciągnij ze swoich zdjęć cały ich potencjał. A zaraz potem podkręć ich naturalne piękno lub dodaj do nich efekt wow!

KLIKAJ PO WIĘCEJ INFO

Zakochaj się w Tone Curve i wyrazistej, pełnej charakteru czarno-białej obróbce

Pożegnaj się z szaro-szarą obróbką. I poznaj sposób na fajną, energetyczną czerń i biel. Taką dokładnie w Twoim stylu!

KLIKAJ PO WIĘCEJ INFO

KROK 1

Uporządkuj Lightrooma
i zorganizuj w nim całą swoją pracę: od importu do eksportu

W KROKU 1 dowiesz się jak sprawnie dodawać zdjęcia do Lightrooma i jeszcze sprawniej wybierać z nich te, które w kolejnych krokach będziesz obrabiała. Przygotujesz też sprytne szablony, dzięki którym bez problemu zdjęcia zaimportujesz (czyli dodasz je do Lightrooma) i wyeksportujesz (czyli zapiszesz). Również ze swoim podpisem. Bo lightroomowe życie trzeba sobie co? Ułatwiać. Po tym kursie nie będziesz miała z tym żadnego problemu!

Dowiesz się, co to jest backup i dlaczego nie warto o nim zapominać. Co tak naprawdę archiwizuje Lightroom. I jak za jego pomocą, w kilka klików, odzyskać to, co w nim zrobiłaś. Podrzucę Ci też dwa inne sposoby na zabezpieczenie obróbki. Tak na wszelki, tfutfutfu, wypadek.

Zaczniesz też tak ogarniać zdjęcia z poziomu Lightrooma, że już nigdy żadne Ci nie zniknie. Za to znaki zapytania i wykrzykniki przy nich – jak najbardziej! Opowiem, do czego w praktyce możesz wykorzystać kolekcje. A także co i jak ustawić, aby same zbierały zdjęcia, które później przekażesz do druku lub wyślesz rodzinie. Że niby się nie da? Wszystko się da!

A oprócz tego poznasz niezawodny sposób na przywołanie Lightrooma do porządku. A także niesamowity ułatwiacz, który pozwoli Ci pracować nad zdjęciami nawet wtedy, gdy będziesz z dala od dysku, na którym je przechowujesz!

lekcji

tutoriali

DOŁĄCZ DO KURSU ZA:

50 GBP ≈ 270 ZŁ

+ wsparcie na starcie!

konsultacja mailowa do wykorzystania
w ciągu 7 dni od zakupu kursu

TAK MÓWIĄ O NIM KURSANTKI:

Żałuję, że nie przerobiłam tego kursu na początku swojej przygody z Lightroomem. Na pewno uniknęłabym wielu błędów i nawyków, które wydłużają i utrudniają moją pracę w tym programie! To kurs idealny zarówno dla osób początkujących, jak i dla tych, które mają zabałaganionego Lightrooma od lat, jak ja!

Kasia Kulikowska

Skomplikowane sprawy opisane w super prosty i przyjazny sposób zachęcający do użycia narzędzi i opcji, z których nigdy nie korzystałam. Fajne jest też to, że nie tylko omawiasz aspekty techniczne, ale również podsuwasz możliwości ich wykorzystania! Bardzo mi się spodobała forma selekcji, którą pokazałaś w kursie. Zwykle przeglądam zdjęcia na dysku i odrzucam te nieudane a dopiero później wgrywam je do LR. Ale pokazałaś ten cały rating w tak przystępny sposób, że od razu zaczęłam oznaczać swoje zdjęcia gwiazdkami! Kawał dobrej roboty pokazującej, że Lightroom nie tylko jest fajny, ale i prosty :).

Magda Gula

Ten kurs jeszcze bardziej ułatwił mi pracę w Lightroomie! Zachwyciła mnie praca z obszarem roboczym, no i love skróty klawiszowe!!! Osobiście zakochałam się w temacie smart i na pewno nie omieszkam spróbować. Cudownie, że poruszasz temat niezwykle ważnego backupu i aktualizacji. Kurs zdecydowanie dla każdego, kto dopiero zaczyna poznawać Lightrooma, ale i dla osób, dla których Lightroom to codzienność. Na pewno znajdziesz w tym kursie wiele nowych nieznanych jeszcze możliwości!

Agnieszka Duchnicka

Ale miałabym porządek w Lightroomie, gdybym tylko trafiła na Twoje wskazówki wcześniej Kasiu! Rozdział o selekcji jest MEGA! Triki, które pokazałaś są super pomocne, ułatwiają i przyspieszają pracę przed samą obróbką.

Justyna Lichota

KROK 1 jest dla mnie kopalnią wiedzy o Lightroomie. Dowiedziałam się w nim mnóstwo praktycznych rzeczy, które ułatwiają mi życie. Nigdy nie używałam kolekcji, a tu proszę jak one usprawniają pracę! Nie wiedziałam też, że tak można łatwo zarządzać zdjęciami z Lightrooma! Ten krok to dla mnie Wow. Nie miałam pojęcia o tylu funkcjach Lightrooma, mimo iż używam go już jakiś czas. Gorąco polecam. To totalny must have!

Marika Czajka

Kasia krok po kroku pokazuje jak zorganizować pracę w LR, aby obróbka zdjęć stała się prosta i przyjemna. Wszystko zostało opisane i pokazane w filmikach w jasny i czytelny sposób. Osoby zaczynające przygodę z LR dowiedzą się jak bezstresowo zacząć pracę ze zdjęciami, ale i osoby bardziej wtajemniczone znajdą też jakieś smaczki dla siebie! Lekcja o kolekcjach!!! Nic nie wiedziałam o kolekcjach, nie używałam tej funkcji, a tu się okazało, że jest mega przydatna. Coś czuję, że Twoje wskazówki do czego można je wykorzystać uratują moje zdjęcia przed wiecznym zaleganiem na dysku :). Bardzo gorąco polecam kurs Rudej!

 

Kamila Groblicka

KROK 6

KROK 2

KROK 2

Zostań mistrzynią pędzla
i prostej, jasnej, naturalnej obróbki

W KROKU 2 zrobisz swoją pierwszą obróbkę. Prostą, jasną, naturalną. Tylko zanim wskoczysz do Lightrooma, podrzucę kilka wskazówek, które pomogą Ci robić zdjęcia. Dlaczego? Bo kluczem do uzyskania lekkiej, klasycznej obróbki jest światło, o które musisz zadbać już na etapie fotografowania. Powiem Ci wszystko co i jak!

Zaraz potem poznasz wszystkie korekty, od których musisz zacząć obróbkę każdego zdjęcia. I dowiesz się, jak sprawić, żeby… same się na nie nakładały!

Pogadamy o kolorach. Nauczysz się wyciągać na swoich zdjęciach ich naturalność, ale i soczystość, nie przekłamując przy tym odcienia skóry. Stworzysz też specjalny profil, który będzie jak tłumacz pomiędzy tym, jak Twój aparat widzi kolory, a tym, jak wyglądają one w rzeczywistości. Taki profil to najlepszy start, jaki możesz dać swoim zdjęciom!

Dowiesz się, jak usuwać ze zdjęć niepotrzebne gniazdka na ścianach, przypadkowe zadrapania na twarzy i brudki na obiektywie. Blizny i cienie pod oczami też!

No i zrozumiesz pędzel! Założę się, że pierwszą rzeczą, jaką będziesz chciała przetestować, to zmiana kolorów pojedynczych elementów na zdjęciu. Tak, takie rzeczy też można zrobić w Lightroomie! Do kompletu podrzucę Ci swoje trzy ulubione pędzle: do wygładzenia skóry, wydobycia głębi oczu i dodania światła. Zaczniesz też sama tworzyć takie pędzle. Do czego? Do czego tylko chcesz!

lekcji

tutoriali

DOŁĄCZ DO KURSU ZA:

50 GBP ≈ 270 ZŁ

+ wsparcie na starcie!

konsultacja mailowa do wykorzystania
w ciągu 7 dni od zakupu kursu

TAK MÓWIĄ O NIM KURSANTKI:

KROK 2 pozwala odkryć poszczególne panele i zgłębić ich zakamarki. Informacje o świetle i pracy z aparatem super porządkują temat fotografii jako całości, co bardzo pomoże osobom początkującym. Zdjęcia i filmy świetnie obrazują omawiane zagadnienia, tak, że nie ma się wątpliwości jakie możliwości kryją poszczególne suwaki i ich ustawienia. Sesja, na której objaśniasz wszystko jest piękna! Cenię sobie też zwięzłe opisy, do których w razie potrzeby można szybko wrócić.

Kamila Borowska

Kurs polecam każdej osobie, która rozpoczęła lub planuje rozpocząć przygodę z fotografią. Pomoże on poznać podstawy fotografowania, a także obsługi aparatu. Dla osób bardziej zaawansowanych technicznie pozwoli uporządkować zdobytą wiedzę. Kurs odkrywa przed użytkownikiem wiele tajników i zakamarków Lightrooma, nie ma lepszego startu, aby rozpocząć świadomą obróbkę swoich zdjęć. Dziękuję Kasiu za kolejny świetny odcinek kursu, tak miło się słucha, ogląda i patrzy na Waszą rodzinkę. Świetni modele, z Futrem na czele! 

Ewelina Reszczyńska

KROK 2 zaskoczył mnie swoją „pojemnością”, ogromem informacji podbudowanych filmami, gdzie szczegółowo jeszcze raz wyjaśniona jest poruszana problematyka. Bardzo ucieszył mnie rozdział o naturze światła i poszukiwaniu go w celu uzyskania jak najlepszego wyjściowego zdjęcia do dalszej obróbki. Świetne są zdjęcia, na których opisujesz problemy, ich jednorodność wprowadza porządek, jest bardzo estetycznie, robi świetne wrażenie. I rozdział o konkretnych przykładach zastosowania pędzla – rewelacja! Dużo korzystam z pędzla a sporo z pokazanych rzeczy jest dla mnie nowych lub nieodkrytych.

Kasia Kulikowska

Przyznam się szczerze, że przechodząc do kolejnego kroku, od razu przewijałam najpierw stronę i szukałam filmy ;P No nie mogłam się powstrzymać. Uwielbiam Twoje filmy :). W mega prosty sposób pokazujesz wykorzystanie wszystkich narzędzi, kompresując to co najważniejsze. Jest po prostu idealnie w punkt! No i to jak w mega prosty sposób pokazałaś jak zmieniać kolory w Lightroomie. A ja zawsze tak męczyłam z tym pędzlowaniem... Z KROKU 2 zdecydowanie skorzysta każda każdy, nie tylko osoby, które lubią ten typ obróbki!

 

Magda Gula

KROK 1

KROK 3

KROK 3

Zakochaj się w Tone Curve
i wyrazistej, pełnej charrrakteru czarno-białej obróbce

W KROKU 3 znajdziesz wszystko, co musisz wiedzieć o czarno-białej obróbce. By nie tylko była atrakcyjna dla oka, ale też wspierała to, co dzieje się na zdjęciu. Dlatego zaczniesz od krótkiego testu, który pomoże Ci sprawdzić, czy zdjęciom, które wybrałaś do obróbki, na pewno będzie do twarzy w czerni i bieli. Przeanalizujesz też, dlaczego Twoje B&W do tej pory nie działało. Wszystko po to, abyś tych błędów już nigdy więcej nie popełniła.

A zaraz potem poznasz sekret idealnej czerni i bieli. Nauczysz się ją wzbogacać o efekty specjalne i dopracujesz za pomocą pędzla. Z czterema kontrolnymi pytaniami, które znajdziesz w kursie – będzie to bajecznie proste.

Zrozumiesz, o co chodzi w równowadze tonalnej i nauczysz się ją wyciągać z lightroomowych suwaków. Opowiem o panelu Tone Curve i krok po kroku pokażę, jak wymodelować krzywą tonalną, by uzyskać efekt klasycznej, miękkiej i matowej czarno-białej obróbki. Nauczysz się też te wypracowane krzywe zapisywać, po to, byś chwilę potem mogła… całą swoją obróbkę postawić na głowie! Jestem pewna, że pokochasz ten sposób robienia czerni i bieli :).

A na deser zainstalujesz w Lightroomie mój własny prywatny system presetów do czarno-białej obróbki. Przy jego pomocy zrobisz „moją” czerń i biel dosłownie w kilka klików!

lekcji

tutoriali

DOŁĄCZ DO KURSU ZA:

50 GBP ≈ 270 ZŁ

+ wsparcie na starcie!

konsultacja mailowa do wykorzystania
w ciągu 7 dni od zakupu kursu

TAK MÓWIĄ O NIM KURSANTKI:

Petarda! Tak można opisać ten KROK jednym słowem. Kwintesencja czarno-białej obróbki przekazana w niesamowicie uporządkowany sposób! Krzywa tonalna to magia sama w sobie, ale  moim hitem jest range mask! Cudownie uporządkowałaś wszystkie pędzlowe podpowiedzi! Kurs absolutnie dla każdego! Początkujący szybko nauczy się ogarniać Lightrooma a zaawansowany uporządkuje swoją wiedzę.

Magda Gula

KROK 3 to jest naprawdę kawał intensywnej pracy! Daje kompleksową, wyczerpującą, wspaniale podaną wiedzę dla tych dopiero rozpoczynających swoją przygodę z B&W oraz tych, którzy wiedzę tę chcieliby pogłębić poszukując własnego stylu obróbki. No i dziękuję jeszcze raz i tysiąc razy, bo od Ciebie zaczęło się moje myślenie o B&W i nawet jeśli sobie jeszcze czasem nie radzę i może błądzę, to zawsze wracam do Twoich lekcji i najważniejsze rzeczy zawsze z nich właśnie pamiętam!!!

Kasia Kulikowska

KROK 3 to bardzo treściwy materiał zarówno wprowadzający w fotografie B&W, jak i pogłębiający wiedzę osobom, które już przepadły w tym rodzaju obróbki. Kasia w bardzo czytelny, jasny i szczegółowy sposób tłumaczy siłę każdego suwaka, skrótu klawiszowego i efektów dodatkowych, aby obróbka końcowa zachwyciła. Genialny pomysł projektu fotograficznego! To strzał w dziesiątkę i mobilizacja, aby ćwiczyć i ćwiczyć. Polecam z całego serca.

Agnieszka Duchnicka

KROK 2

KROK 4

KROK 4

Poznaj kolorowe możliwości Lightrooma
i zacznij z nich wyciągać efekty, jakie tylko chcesz

W KROKU 4 nauczysz się wykorzystywać w obróbce absolutnie wszystkie kolorowe możliwości Lightrooma, co fajnie Ci się przyda, gdy już rozwiniesz fotograficzne skrzydła. Dlatego tym razem pokażę Ci wszystko co i jak na przykładzie zdjęć, które zrobiłam na sesjach. Będzie o tym, jak ugryźć taką sesję od strony koloru i jak później ten kolor wzmocnić w obróbce. I to aż na trzy różne sposoby: za pomocą suwaków, pracując na kole barw i w kanałach RGB.

Najpierw nauczysz się podkręcać naturalne piękno kolorów, by chwilę później całkowicie je zmienić. Dowiesz się, jak dodawać kolor tylko w określone partie zdjęcia i jak w ten sposób wpływać na jego klimat. Też jak dobrze łączyć kolory! Podpowiem, dlaczego jedne zestawienia działają super, a inne niekoniecznie. A także podrzucę gotowe palety kolorowych inspiracji i mało oczywisty, ale super skuteczny sposób, w jaki możesz przenieść te inspiracje na swoje zdjęcia.

Pokażę Ci też, o co chodzi z narzędziami Linear Gradient i Radial Gradient. I w serii praktycznych filmów podpowiem, do czego możesz je wykorzystać.

No i wreszcie przestaniesz gorączkowo szperać po panelu History w poszukiwaniu interesującego Cię etapu obróbki. Pokażę Ci na to duuuużo lepszy sposób. I dużo prostszy, który zaoszczędzi całą masę Twojego czasu!

lekcji

tutoriali

DOŁĄCZ DO KURSU ZA:

50 GBP ≈ 270 ZŁ

+ wsparcie na starcie!

konsultacja mailowa do wykorzystania
w ciągu 7 dni od zakupu kursu

TAK MÓWIĄ O NIM KURSANTKI:

W KROKU 4 szukałam podsumowania wiedzy, a znalazłam rzeczy, z których nigdy wcześniej nie korzystałam. Uwielbiam ten powiew nowego :). Moim prywatnym kursowym hitem są snapshoty (zawsze z przyzwyczajenia cofałam się do History, co było czasochłonne i irytujące) i praca na kanałach, które na nowo zachęciły mnie do kombinowania, a nie tylko do korzystania ze swoich ulubionych presetów. A rozdział o połączeniu pędzla z gradientem – rewelacja, dotychczas nie pracowałam w ten sposób! Każda osoba wyciągnie z tego kursu coś dla siebie, a najwięcej ta, która uczy się krok po kroku (na zupełnym początku może być to lekki natłok informacji). Z kolei dla osoby, która regularnie ma kontakt z Lightroomem – rewelacja! Ja pomimo tylu lat pracy w Lightroomie znalazłam w rozdziałach nowe triki i funkcje, na które wcześniej nie zwracałam uwagi.

Ewelina Reszczyńska

KROK 3

KROK 5

KROK 5

Zamień swój obróbkowy styl
w presety i profile oraz idealne wydruki

W KROKU 5 porozmawiamy o obróbkowych eksperymentach i o tym, co może je ułatwić. Poznasz bardzo praktyczny sposób, który pomoże Ci wyciągnąć z nich najlepszą obróbkę. I to nawet wtedy, gdy każda z nich podoba Ci się tak samo mocno i najchętniej zostawiłabyś je wszystkie!

Pokażę, jak dobrze zapisać te eksperymenty w presety i systemy presetów. I jak potem dopasować je do swoich zdjęć. Nauczysz się sprytnie przenosić obróbkę z jednego zdjęcia na inne. Zobaczysz, jak fajnie w ten sposób zaoszczędzisz całą masę czasu i sprawisz, że na wszystkich Twoich zdjęciach pojawi się obróbkowa spójność.

Ale to nie wszystko, bo w tym kroku pójdziemy z obróbką jeszcze dalej, prosto do Photoshopa (masz go w swoim pakiecie Adobe). Spokojnie nie musisz go ogarniać. Wystarczy, że będziesz szła za mną krok w krok. W ten sposób bez problemu stworzysz trzy profile kreatywne, którymi wzbogacisz każdą swoją obróbkę. To taki mój prezent dla Ciebie :).

Jak stworzyć galerię ze zdjęciami – też będzie. Również taką dla klientów! Dowiesz się, jak zabezpieczyć zdjęcia w takiej galerii. I co zrobić, żeby fotograficzne typy tych osób pojawiły się bezpośrednio w Twoim Lightroomie. Łącznie z ich komentarzami do tych zdjęć.

A że po to obrabiasz zdjęcia, aby wypełnić nimi swój dom – pokażę Ci, jak dobrze przygotować je do druku. W labie i na drukarce. Ze wskazówkami i praktycznymi tutorialami, które dla Ciebie przygotowałam, będzie to bajecznie proste!

lekcji

tutoriali

DOŁĄCZ DO KURSU ZA:

50 GBP ≈ 270 ZŁ

+ wsparcie na starcie!

konsultacja mailowa do wykorzystania
w ciągu 7 dni od zakupu kursu

KROK 4

KROK 6

KROK 6

Sprytnie połącz możliwości Lightrooma Classic
z tym w aplikacji mobilnej

W KROKU 6 zainstalujesz na telefonie (lub innym urządzeniu mobilnym) aplikację Lightroom i połączysz ją ze swoim Lightroomem Classic. W ten sposób wszystko, co najważniejsze już zawsze będziesz miała na wyciągnięcie ręki!

Dowiesz się jak robić zdjęcia telefonem, sprytnie dodawać je do Lightrooma i jeszcze sprytniej wybierać z nich te, które będziesz chciała obrabiać. No i zadbasz o porządek, już od pierwszego dodanego do aplikacji zdjęcia!

A że uporządkowane zdjęcia zachęcają do tego, żeby je obrabiać – pokażę Ci, jak wykorzystać w Lightroomie na telefonie wszystko to, co wypracowałaś sobie w KROKACH 1 – 5 w Lightroomie Classic. Oprócz tego podrzucę Ci całą masę pomysłów na obróbkę i gotowe presety. Do wykorzystania również w Lightroomie Classic!

Ale obróbka to nie tylko nadanie zdjęciom koloru i tonacji. To również wymodelowanie ich za pomocą narzędzi do korekt lokalnych. Dlatego w serii praktycznych tutoriali pokażę Ci, do czego możesz wykorzystać każdą z opcji, jaką tylko znajdziesz w zakładce Maskowanie/Maska. A jest ich trochę!

Opowiem o mega ważnych albumach. O tym, czym one tak naprawdę są. Do czego możesz wykorzystać je w praktyce. I dlaczego nie warto o nich zapominać.

A oprócz tego pokażę Ci jak dobrze zapisywać i udostępniać swoje zdjęcia. I zbierać je w jednym miejscu, abyś później mogła je wydrukować. Bez eksportowania i uciążliwego przesyłania na komputer!

lekcji

tutoriali

KURS DOSTĘPNY

TYLKO W PAKIECIE

KROK 5

KROK 1

Poznaj kolorowe możliwości LR i zacznij z nich wyciągać efekty, jakie tylko chcesz

Rozwiń kolorowe skrzydła! I zbuduj swoją idealną obróbkę w oparciu o harmonię kolorów i to, co czujesz głęboko pod skórą.

KLIKAJ PO WIĘCEJ INFO

Zamień swój obróbkowy styl w presety i profile oraz idealne wydruki

Niech żyje obróbkowa spójność!
Na zdjęciach, które udostępniasz swojej rodzinie i klientom. I na wydrukach też!

KLIKAJ PO WIĘCEJ INFO

Sprytnie połącz możliwości Lightrooma Classic z tym w aplikacji mobilnej

Lightroom na komputerze, czy w aplikacji? Nie musisz wybierać! Niech Twoim ulubionym będzie ten, który masz pod ręką!

KLIKAJ PO WIĘCEJ INFO

CHCESZ OGARNĄĆ LIGHTROOMA
OD POCZĄTKU DO KOŃCA?

TO JA ROZUMIEM!

DLACZEGO WARTO KUPIĆ KURS W PAKIECIE?

bo dostaniesz 6 kursów w cenie 5. W tym KROK 6, który nie jest dostępny w sprzedaży. I nigdy nie będzie!

bo to jedyny sposób, żebyś mogła dołączyć do kursowej grupy na Facebooku!

bo raz w miesiącu spotkamy się online, żeby wspólnie popracować nad LR-tematami, które często umykają, a które są ważne!

 

W kursowej grupie:

 

    znajdziesz odpowiedzi na wszystkie swoje pytania – jestem w niej codziennie, by Ci pomagać, rozwiewać wątpliwości i podrzucać całą masę obróbkowych wskazówek. Bez żadnych limitów!
    podpatrzysz, jakie cuda ze swoich zdjęć wyczarowują inne kursantki. Inspiracja gwarantowana!
    znajdziesz motywację. Bo co innego, gdy przyjaciółka pochwali Twoje zdjęcia, a co innego, jak kilka osób, które wiedzą o co chodzi, napisze Ci, że są świetne. To dopiero daje kopniaka do działania!

ZOBACZ, CO O GRUPIE
MÓWIĄ KURSANTKI:

ZGARNIJ PAKIET ZA:

250 GBP ≈ 1370 ZŁ

WSZYSTKO, CZEGO POTRZEBUJESZ, ABY NAUCZYĆ SIĘ OBRÓBKI – MASZ TERAZ W JEDNYM MIEJSCU!

Żałuję, że nie przerobiłam tego kursu na początku swojej przygody z Lightroomem. Na pewno uniknęłabym wielu błędów i nawyków, które wydłużają i utrudniają moją pracę w tym programie! To kurs idealny zarówno dla osób początkujących, jak i dla tych, które mają zabałaganionego Lightrooma od lat, jak ja!

Kasia Kulikowska

Kasia krok po kroku pokazuje jak zorganizować pracę w LR, aby obróbka zdjęć stała się prosta i przyjemna. Wszystko zostało opisane i pokazane w filmikach w jasny i czytelny sposób. Osoby zaczynające przygodę z LR dowiedzą się jak bezstresowo zacząć pracę ze zdjęciami, ale i osoby bardziej wtajemniczone znajdą też jakieś smaczki dla siebie! Lekcja o kolekcjach!!! Nic nie wiedziałam o kolekcjach, nie używałam tej funkcji, a tu się okazało, że jest mega przydatna. Coś czuję, że Twoje wskazówki do czego można je wykorzystać uratują moje zdjęcia przed wiecznym zaleganiem na dysku :). Bardzo gorąco polecam kurs Rudej!

Kamila Groblicka

W kursie szukałam podsumowania wiedzy, a znalazłam rzeczy, z których nigdy wcześniej nie korzystałam. Uwielbiam ten powiew nowego :). Każda osoba wyciągnie z tego kursu coś dla siebie, a najwięcej ta, która uczy się krok po kroku. Ja pomimo tylu lat pracy w Lightroomie znalazłam w rozdziałach nowe triki i funkcje, na które wcześniej nie zwracałam uwagi.

Ewelina Reszczyńska 

Przyznam się szczerze, że przechodząc do kolejnego kroku, od razu przewijałam najpierw stronę i szukałam filmy ;P No nie mogłam się powstrzymać. Uwielbiam Twoje filmy :). W mega prosty sposób pokazujesz wykorzystanie wszystkich narzędzi, kompresując to co najważniejsze. Jest po prostu idealnie w punkt!

Magda Gula

MASZ PYTANIA?

O jakiej wersji Lightrooma mówisz w kursie?

Lightroom Classic wersja 11, która jest najbardziej aktualną wersją Lightrooma Classic dostępnego w abonamencie Adobe.

Przy każdej kolejnej znaczącej zmianie Lightrooma – kurs będzie aktualizowany i każda taka aktualizacja będzie dla Ciebie bezpłatna. To oczywiste!

Czy to znaczy, że jeśli nie mam najnowszego Lightrooma w abonamencie - nie skorzystam z kursu?

Jasne, że skorzystasz! Pamiętaj jednak o tym, że niektórych opcji, o których będę opowiadała w kursie, możesz nie mieć (i przez to niektórych rzeczy nie zrobisz) lub mogą zupełnie inaczej wyglądać.

Jeśli w trakcie kursu zmienisz zdanie i będziesz chciała mieć dostęp do najnowszego Lightrooma w abonamencie – służę pomocą w kursowej grupie :).

To dopiero moje początki z obróbką w Lightroomie, czy ten kurs jest dla mnie?

Tak! Sporo moich kursantek żałuje, że nie zaczęły swojej przygody z obróbką od tego kursu, bo jak nic oszczędziłyby sobie w ten sposób całą masę czasu i niepotrzebnej frustracji. O bałaganie w zdjęciach już nie wspomnę :). Bo poruszanie się po Lightroomie po omacku jest mało fajne, a obróbkowe eksperymenty, które prowadzą donikąd – jeszcze mniej!

Kurs przygotowałam w taki sposób, abyś poczuła, jak krok po kroku prowadzę Cię za rękę i w najprostszych słowach pokazuję co i jak. Być może nie z każdej lekcji skorzystasz od razu, ale… to dobrze! W ten sposób możesz wracać do kursu w kółko i wciąż, i zawsze znaleźć w nim coś nowego, w czym warto się podszkolić.

Już trochę ogarniam Lightrooma, czy ten kurs nie będzie dla mnie zbyt podstawowy?

Absolutnie nie! Kurs przygotowałam w taki sposób, abyś w każdym kroku mogła uporządkować to, co o Lightroomie i obróbce być może już wiesz, a następnie uzupełniła tę wiedzę o zupełnie nowe, praktyczne zagadnienia. Bo ten kurs to nie są tylko podstawy, które bez problemu znajdziesz w sieci! To kompletna i ciągle aktualizowana wiedza, przeplatana ciekawostkami i odkryciami z mojej fotograficznej i obróbkowej praktyki, którymi dzielę się tylko ze swoimi kursantkami. Zobaczysz, że już nigdy nie będziesz musiała szukać kolejnego obróbkowego kursu!

W jaki sposób mogę dołączyć do kursowej grupy?

Zaproszenie do grupy dostaniesz wraz z zakupem pakietu wszystkich KROKÓW. Jak dokładnie do niej dołączyć dowiesz się na platformie po zalogowaniu się do kursu.

Kursowa grupa na Facebooku to mój wyjątkowy prezent dla kobiet, które chcą ogarnąć obróbkę i Lightrooma od początku do końca. W ten sposób nie tylko dostają dostęp do całej kursowej wiedzy, ale także zapraszam je do przyjaznej przestrzeni, w której mogą tę wiedzę wykorzystywać w praktyce. Bo taka forma nauki daje najlepsze rezultaty! :).

Na czym polega konsultacja mailowa?

Gdy kupisz dostęp do dowolnego KROKU – możesz skorzystać z jednej konsultacji mailowej dotyczącej jednego zagadnienia* poruszonego w tym KROKU.

Jeśli czegoś nie zrozumiałaś lub nie wiesz, czy dobrze wykorzystujesz – wystarczy, że w ciągu 7 dni od daty zakupu kursu dasz mi znać, z czym dokładnie masz problem, a ja w ciągu 5 dni roboczych wrócę do Ciebie z odpowiedzią. Więcej szczegółów na temat konsultacji mailowej otrzymasz po zakupie kursu.

*Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z Lightroomem i obróbką i czujesz, że tych pytań możesz mieć więcej – rozważ zakup pakietu wszystkich KROKÓW i dołącz do kursowej grupy.

NIE EDYTUJEMY: PYTANIE UKRYTE DLA ZACHOWANIA LAYOUTU
Jasne, że tak! Mam dla Ciebie próbną lekcję (dostaniesz do niej dostęp na 3 dni), która jest jedną z 40 kursowych lekcji. Sprawdź jak wygląda platforma od środka, czego możesz spodziewać się na kursie i czy taki sposób nauki jest dla Ciebie. Jednym słowem wskakuj i przekonaj się, czy nadajemy na tych samych falach! :).
Kiedy mogę rozpocząć kurs?

Kupiłaś jeden z kursowych KROKÓW?
W takim razie wskakuj na platformę kursową, bo wszystkie jego lekcje już na Ciebie czekają!

Kupiłaś kurs w pakiecie?
Po zakupie automatycznie dostaniesz dostęp do platformy kursowej, gdzie będą już na Ciebie czekać wszystkie KROKI (KROK 6 też!) oraz zaproszenie do kursowej grupy.

Kupiłam kurs i co dalej?

To Twój pierwszy kurs?
Po zaksięgowaniu płatności automatycznie zostanie dla Ciebie utworzone konto na platformie kursowej i wysłany mail z danymi do zalogowania się na nią. Jeśli nie otrzymasz takiego maila – koniecznie zajrzyj do zakładek: Oferty, Społeczności, Newslettery i Inne, bo i tam lubi wpadać. Lub odezwij się do mnie na [email protected]

To Twój kolejny kurs?
Po zaksięgowaniu płatności zaloguj się na swoje konto na platformie kursowej (dane do logowania pozostają bez zmian) i … miłej nauki, bo kurs będzie już tam na Ciebie czekał :).

Jak długo będę miała dostęp do kursu?

Dostęp do kursu będziesz miała na zawsze (w sensie na tak długo, jak będzie on istnieć), do wszystkich jego aktualizacji też! Tak samo jak do kursowej grupy, jeśli tylko wybierzesz pakiet wszystkich kursowych KROKÓW.

Czy po jego ukończeniu dostanę certyfikat?

Tak! Wystarczy, że po przejściu każdego KROKU wypełnisz test podsumowujący ten KROK i…. już! :).

 

Jestem mężczyzną, czy mogę kupić kurs?

Jeśli nie przeszkadza Ci, że w kursie zwracam się do kobiet – jasne, że tak! Pamiętaj tylko, że nawet jeśli kupisz pakiet wszystkich KROKÓW – nie będziesz mógł dołączyć do kursowej grupy na FB, bo wstęp zarezerwowałam tylko dla kobiet. Zawsze jednak możesz liczyć na moją pomoc mailową.

W jaki sposób mogę zapłacić za kurs?

Gdy klikniesz przycisk z odpowiednim kursem (dowolny KROK lub pakiet wszystkich KROKÓW), otworzysz okno z płatnością PayPal – w ten sposób zapłacisz za kurs z dowolnego miejsca na świecie: korzystając ze swojego konta PayPal lub płacąc kartą. Wszystkie płatności odbywają się za pośrednictwem zaszyfrowanych połączeń i są bezpieczne.

Nie mam konta Paypal, czy mogę zapłacić za kurs przelewem lub kartą?

Oczywiście, że tak!

Jeśli chcesz zapłacić przelewem: odezwij się do mnie na [email protected], a podeślę Ci dane do przelewu na konto w Wielkiej Brytanii. Gdy otrzymam potwierdzenie z banku, że Twoja wpłata wpłynęła na moje konto – od razu dołączę Cię do kursu/kursów i dam Ci znać na maila. Pamiętaj tylko, że zaksięgowanie Twojej wpłaty może potrwać kilka dni.

Jeśli chcesz zapłacić kartą: gdy klikniesz przycisk z odpowiednim kursem (dowolny KROK lub pakiet wszystkich KROKÓW), wypełnisz formularz swoimi danymi i klikniesz guzik “Zamawiam i płacę” – pojawi Ci się okno Paypal. Możesz się do niego zalogować lub zejść ciut niżej i zapłacić bez rejestrowania się do Paypal, wykorzystując do tego swoją kartę debetową lub kredytową. Zobacz:

Gdy otrzymam potwierdzenie z banku, że Twoja wpłata wpłynęła na moje konto – od razu dołączę Cię do kursu i dam Ci znać na maila. Pamiętaj tylko o tym, że zaksięgowanie Twojej wpłaty może potrwać kilka dni.

Czy dostanę fakturę?

Jeśli podczas zakupu kursu dasz mi znać, że chcesz fakturę, klikając w odpowiednie okienko – otrzymasz ją najpóźniej kilka dni po zakupie kursu.

Dlaczego cena za kurs podana jest w funtach?

Jest na to prosta odpowiedź – mieszkam i prowadzę firmę w Anglii. Spora część moich kursantek mieszka w Polsce, dlatego podaję też przybliżone ceny w złotówkach.

Ruda, mam inne pytanie!

W takim razie śmiało pisz na: [email protected] – odpowiem najszybciej jak się da!

MASZ PYTANIA?

O jakiej wersji Lightrooma mówisz w kursie?

Lightroom Classic wersja 11, która jest najbardziej aktualną wersją Lightrooma Classic dostępnego w abonamencie Adobe.

Przy każdej kolejnej znaczącej zmianie Lightrooma – kurs będzie aktualizowany i każda taka aktualizacja będzie dla Ciebie bezpłatna. To oczywiste!

Czy to znaczy, że jeśli nie mam najnowszego Lightrooma w abonamencie - nie skorzystam z kursu?

Jasne, że skorzystasz! Pamiętaj jednak o tym, że niektórych opcji, o których będę opowiadała w kursie, możesz nie mieć (i przez to niektórych rzeczy nie zrobisz) lub mogą zupełnie inaczej wyglądać.

Jeśli w trakcie kursu zmienisz zdanie i będziesz chciała mieć dostęp do najnowszego Lightrooma w abonamencie – służę pomocą w kursowej grupie :).

To dopiero moje początki z obróbką w Lightroomie, czy ten kurs jest dla mnie?

Tak! Sporo moich kursantek żałuje, że nie zaczęły swojej przygody z obróbką od tego kursu, bo jak nic oszczędziłyby sobie w ten sposób całą masę czasu i niepotrzebnej frustracji. O bałaganie w zdjęciach już nie wspomnę :). Bo poruszanie się po Lightroomie po omacku jest mało fajne, a obróbkowe eksperymenty, które prowadzą donikąd – jeszcze mniej!

Kurs przygotowałam w taki sposób, abyś poczuła, jak krok po kroku prowadzę Cię za rękę i w najprostszych słowach pokazuję co i jak. Być może nie z każdej lekcji skorzystasz od razu, ale… to dobrze! W ten sposób możesz wracać do kursu w kółko i wciąż, i zawsze znaleźć w nim coś nowego, w czym warto się podszkolić.

Już trochę ogarniam Lightrooma, czy ten kurs nie będzie dla mnie zbyt podstawowy?

Absolutnie nie! Kurs przygotowałam w taki sposób, abyś w każdym kroku mogła uporządkować to, co o Lightroomie i obróbce być może już wiesz, a następnie uzupełniła tę wiedzę o zupełnie nowe, praktyczne zagadnienia. Bo ten kurs to nie są tylko podstawy, które bez problemu znajdziesz w sieci! To kompletna i ciągle aktualizowana wiedza, przeplatana ciekawostkami i odkryciami z mojej fotograficznej i obróbkowej praktyki, którymi dzielę się tylko ze swoimi kursantkami. Zobaczysz, że już nigdy nie będziesz musiała szukać kolejnego obróbkowego kursu!

W jaki sposób mogę dołączyć do kursowej grupy?

Zaproszenie do grupy dostaniesz wraz z zakupem pakietu wszystkich KROKÓW. Jak dokładnie do niej dołączyć dowiesz się na platformie po zalogowaniu się do kursu.

Kursowa grupa na Facebooku to mój wyjątkowy prezent dla kobiet, które chcą ogarnąć obróbkę i Lightrooma od początku do końca. W ten sposób nie tylko dostają dostęp do całej kursowej wiedzy, ale także zapraszam je do przyjaznej przestrzeni, w której mogą tę wiedzę wykorzystywać w praktyce. Bo taka forma nauki daje najlepsze rezultaty! :).

Na czym polega konsultacja mailowa?

Gdy kupisz dostęp do dowolnego KROKU – możesz skorzystać z jednej konsultacji mailowej dotyczącej jednego zagadnienia* poruszonego w tym KROKU.

Jeśli czegoś nie zrozumiałaś lub nie wiesz, czy dobrze wykorzystujesz – wystarczy, że w ciągu 7 dni od daty zakupu kursu dasz mi znać, z czym dokładnie masz problem, a ja w ciągu 5 dni roboczych wrócę do Ciebie z odpowiedzią. Więcej szczegółów na temat konsultacji mailowej otrzymasz po zakupie kursu.

*Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z Lightroomem i obróbką i czujesz, że tych pytań możesz mieć więcej – rozważ zakup pakietu wszystkich KROKÓW i dołącz do kursowej grupy.

NIE EDYTUJEMY: PYTANIE UKRYTE DLA ZACHOWANIA LAYOUTU
Jasne, że tak! Mam dla Ciebie próbną lekcję (dostaniesz do niej dostęp na 3 dni), która jest jedną z 40 kursowych lekcji. Sprawdź jak wygląda platforma od środka, czego możesz spodziewać się na kursie i czy taki sposób nauki jest dla Ciebie. Jednym słowem wskakuj i przekonaj się, czy nadajemy na tych samych falach! :).
Kiedy mogę rozpocząć kurs?

Kupiłaś jeden z kursowych KROKÓW?
W takim razie wskakuj na platformę kursową, bo wszystkie jego lekcje już na Ciebie czekają!

Kupiłaś kurs w pakiecie?
Po zakupie automatycznie dostaniesz dostęp do platformy kursowej, gdzie będą już na Ciebie czekać wszystkie KROKI (KROK 6 też!) oraz zaproszenie do kursowej grupy.

Kupiłam kurs i co dalej?

To Twój pierwszy kurs?
Po zaksięgowaniu płatności automatycznie zostanie dla Ciebie utworzone konto na platformie kursowej i wysłany mail z danymi do zalogowania się na nią. Jeśli nie otrzymasz takiego maila – koniecznie zajrzyj do zakładek: Oferty, Społeczności, Newslettery i Inne, bo i tam lubi wpadać. Lub odezwij się do mnie na [email protected]

To Twój kolejny kurs?
Po zaksięgowaniu płatności zaloguj się na swoje konto na platformie kursowej (dane do logowania pozostają bez zmian) i … miłej nauki, bo kurs będzie już tam na Ciebie czekał :).

Jak długo będę miała dostęp do kursu?

Dostęp do kursu będziesz miała na zawsze (w sensie na tak długo, jak będzie on istnieć), do wszystkich jego aktualizacji też! Tak samo jak do kursowej grupy, jeśli tylko wybierzesz pakiet wszystkich kursowych KROKÓW.

Czy po jego ukończeniu dostanę certyfikat?

Tak! Wystarczy, że po przejściu każdego KROKU wypełnisz test podsumowujący ten KROK i…. już! :).

 

Jestem mężczyzną, czy mogę kupić kurs?

Jeśli nie przeszkadza Ci, że w kursie zwracam się do kobiet – jasne, że tak! Pamiętaj tylko, że nawet jeśli kupisz pakiet wszystkich KROKÓW – nie będziesz mógł dołączyć do kursowej grupy na FB, bo wstęp zarezerwowałam tylko dla kobiet. Zawsze jednak możesz liczyć na moją pomoc mailową.

W jaki sposób mogę zapłacić za kurs?

Gdy klikniesz przycisk z odpowiednim kursem (dowolny KROK lub pakiet wszystkich KROKÓW), otworzysz okno z płatnością PayPal – w ten sposób zapłacisz za kurs z dowolnego miejsca na świecie: korzystając ze swojego konta PayPal lub płacąc kartą. Wszystkie płatności odbywają się za pośrednictwem zaszyfrowanych połączeń i są bezpieczne.

Nie mam konta Paypal, czy mogę zapłacić za kurs przelewem lub kartą?

Oczywiście, że tak!

Jeśli chcesz zapłacić przelewem: odezwij się do mnie na [email protected], a podeślę Ci dane do przelewu na konto w Wielkiej Brytanii. Gdy otrzymam potwierdzenie z banku, że Twoja wpłata wpłynęła na moje konto – od razu dołączę Cię do kursu/kursów i dam Ci znać na maila. Pamiętaj tylko, że zaksięgowanie Twojej wpłaty może potrwać kilka dni.

Jeśli chcesz zapłacić kartą: gdy klikniesz przycisk z odpowiednim kursem (dowolny KROK lub pakiet wszystkich KROKÓW), wypełnisz formularz swoimi danymi i klikniesz guzik “Zamawiam i płacę” – pojawi Ci się okno Paypal. Możesz się do niego zalogować lub zejść ciut niżej i zapłacić bez rejestrowania się do Paypal, wykorzystując do tego swoją kartę debetową lub kredytową. Zobacz:

Gdy otrzymam potwierdzenie z banku, że Twoja wpłata wpłynęła na moje konto – od razu dołączę Cię do kursu i dam Ci znać na maila. Pamiętaj tylko o tym, że zaksięgowanie Twojej wpłaty może potrwać kilka dni.

Czy dostanę fakturę?

Jeśli podczas zakupu kursu dasz mi znać, że chcesz fakturę, klikając w odpowiednie okienko – otrzymasz ją najpóźniej kilka dni po zakupie kursu.

Dlaczego cena za kurs podana jest w funtach?

Jest na to prosta odpowiedź – mieszkam i prowadzę firmę w Anglii. Spora część moich kursantek mieszka w Polsce, dlatego podaję też przybliżone ceny w złotówkach.

Ruda, mam inne pytanie!

W takim razie śmiało pisz na: [email protected] – odpowiem najszybciej jak się da!